page loading,   please wait ...
od 01.2007 serwis nieoficjalny

dzisiaj jest Piątek 1 grudnia 2023 roku imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza
-
 
last edit
nie tylko w parafii
spotkanie po latach

spotkanie klasowe po latach
roczniki 1958 / 1959
* A.D. 2007 *


18 sierpnia 2007 roku, w 33 lata po ukończeniu nauki w szkole podstawowej, spotkaliśmy się w murach naszej starej szkoły. W kościele parafialnym uczestniczyliśmy we mszy świętej sprawowanej w naszej intencji, naszych rodziców i wychowawców. Niezmiernie trudno jest dotrzeć do wszystkich kolegów i koleżanek z ławy szkolnej, jednak pomimo wielu kłopotów organizacyjnych, (za drugim podejściem) dane nam było spotkać się w dość licznym gronie. Miłe są takie chwile, miłe są wspomnienia. Szczególny wyraz mają spotkania z dawnymi wychowawcami, nauczycielami, z ówczesnym proboszczem, który swym przykładem prowadził nas ku Bogu, ku Eucharystii. Wzruszające były monologi, gdy każdy z nas opowiadał o swym życiu, o rodzinie i swoich często skromnych lecz własnych osiągnięciach. Każdemu człowiekowi Bóg pisze przeznaczenie, choć nie zawsze sobie to uświadamiamy.
Spędziliśmy miłe chwile. Pozostaną nam wspomnienia oraz odnowione kontakty i znajomości. Miłe są powroty w rodzinne strony, w lata młodości, lecz uświadamiamy to sobie dopiero po wielu latach i przy takich okazjach.


 
 


więcej informacji   > > >opracowanie, skład foto:   Margot B.               emiasja:   Piotr W.

ps. admin
Zapraszam do emitowania relacji ze spotkań klasowych kolejnych roczników


Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: swiadczenia uslug, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym.
Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia. Szczegoly znajdziesz w
Polityce Prywatnosci.  
Strona wygenerowana w czasie:   0.077 s.