dzisiaj jest Piątek 29 marca 2024 roku imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

wyświęceni w 1956 roku
49-te spotkanie rocznika

W naszym życiu obchodzimy różne jubileusze a pomiędzy nimi zwyczajne rocznice. Nie każda jednak rocznica jest taka zwyczajna. Ks. radca Wilhelm Skorupa właśnie 16.06.2005 roku obchodził 49 rocznicę święceń kapłańskich. W porozumieniu z Ks. biskupem Janem i pozostałymi kapłanami z rocznika zdecydowali, by spotkać się w naszej parafii. W homilii głoszonej przez ks. radcę Karola Krawczyka oraz w słowach podziękowań mimowolnie przewijała się myśl o rychłym odejściu proboszcza na emeryturę. Także ks. biskup Jan Bagiński nie omieszkał by szczególnie podziękować naszemu proboszczowi za 45 lat posługi w jednej parafii.

więcej ujęć z uroczystości

lub prezentacja w innej wersji

Liturgię uświetniło wykonanie naprzemienne mszy Simplex przez
Chór z parafii Matki Boskiej Szkaplerznej w Chrząszczycach
oraz naszą scholę parafialną.

wstecz             50 lat kapłaństwa
opracowanie i nagranie audio:   Piotr W.      zdjęcia:   Monika Kotulla