page loading,   please wait ...
od 01.2007 serwis nieoficjalny

dzisiaj jest Poniedziałek 17 czerwca 2024 roku imieniny Laury, Leszka, Marcjana
-
 
last edit
nie tylko w parafii
z ławki szkolnej

nasze szkolne lata
Czasami lubimy wspominać lata minione, najchętniej jednak wracamy do czasów naszej młodości. Wiele wspomnień wywołuje galeria zdjęć pierwszo komunijnych, która spotyka się pozytywnym odgłosem teraźniejszych i byłych mieszkańców miejscowości. Zachęcony tym faktem rozpocząłem zbieranie i publikowanie innej serii - galerii zdjęć z lat szkolnych. Poprzedni projekt obejmował tylko osoby urodzone po 1952 roku, teraz sięgam do lat wcześniejszych, są tu także zdjęcia z kościoła w Chrząszczycach, tam była kiedyś nasza świątynia parafialna ( kościół w Domecku wybudowano w latach sześćdziesiątych XX wieku ). Dana grupa wiekowa ( rocznik ) jest przedstawiana od przedszkola poprzez lata szkoły podstawowej po gimnazjum oraz ewentualne foto ze spotkania klasowego, jedyny warunek to zdjęcia grupowe całego (?) rocznika.
geb. 1984
geb. 1944
1984   więcej
 
1944   więcej
 
wstecz
opracowanie:     Piotr W.       zdjęcia:      archiwa mieszkańców

Osoby mogące wesprzeć projekt zapraszam do współpracy w jego tworzeniu.
Apel jest kierowany szczególnie do osób starszych, urodzonych przed 1953 rokiem
Po bliższe informacje proszę na priv lub o kontakt osobisty.


Upływ czasu sprawia, że pamięć ludzka czasami zawodzi i mylimy fakty, daty czy też zdarzenia. Jeżeli zauważysz w niniejszych opisach jakieś nieścisłości, skontaktuj się z autorem witryny. Wspólnymi siłami skorygujemy ewentualne błędy, bądź uzupełnimy o nowe dane.Uzywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: swiadczenia uslug, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym.
Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia. Szczegoly znajdziesz w
Polityce Prywatnosci.  
Strona wygenerowana w czasie:   0.03 s.